Partnerzy główni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Jeszcze więcej otwartej bankowości w Millennium. Teraz klienci banku sprawdzą stan konta także w BNP Paribas

Millennium rozbudowuje usługę agregowania rachunków z różnych banków w jednym miejscu

Bank Millennium poinformował, że jego klienci w ramach usługi Finanse 360°, w bankowości internetowej tej instytucji mogą uzyskać dostęp do swojego konta w BNP Paribas. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzą m.in. saldo oraz historię transakcji na tym rachunku. Historię można przeszukiwać według słów kluczowych, w wybranym okresie, lub kwocie oraz według rodzaju transakcji.

Przeczytajcie także: Goodie od Millennium w nowej odsłonie

Millennium wyjaśnia w swoim komunikacie, że aby uruchomić usługę należy kliknąć w link znajdujący się w sekcji Moje środki lub na banerze na stronie głównej w bankowości elektronicznej. Następnie trzeba udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranej instytucji, a po przekierowaniu na stronę innego banku zalogować się na niej. Pozostaje zdecydować, które konta mają być widoczne w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Millennium będzie podkradać klientów mBankowi

Dzięki usłudze Finanse 360° przez bankowość internetową Millennium można przeglądać konta prowadzone w siedmiu bankach: Aliorze, ING, mBanku, Pekao, PKO, Santanderze oraz właśnie BNP. Jednocześnie klient może zlecić przelewy z kont w PKO, mBanku, ING, Santanderze, Aliorze oraz Pekao. Instytucja podkreśla, że stale rozwija usługi prowadzone w ramach otwartej bankowości, którą mogła wprowadzić dzięki implementacji dyrektywy PSD II. Usługę agregowania rachunków z różnych banków w jednym miejscu oferują także inne banki, np. ING i Alior.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies