Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Santander zapowiada zmiany w usługach elektronicznych. Mobilny podpis zostanie zastąpiony mobilną autoryzacją

Santander jest, zdaje się, jedynym bankiem na polskim rynku, który mobilną autoryzację określa własną nazwą

Na stronie internetowej Santandera znaleźć można spis nowości, jakie bank wprowadzi wkrótce w bankowości elektronicznej. Jedną z nich będzie grudniowa zmiana nazwy Mobilnego podpisu na Mobilną autoryzację. Bank podkreśla, że usługa będzie działać tak jak dotychczas, czyli będzie umożliwiać potwierdzanie przez aplikację na smartfonie operacji zlecanych w serwisie internetowym. Santander jest zdaje się jedynym bankiem na polskim rynku, który taką funkcję określa po swojemu. Być może doszedł do słusznego wniosku, że w tym wypadku standardowa nazwa mniej dezorientuje klientów.

Przeczytajcie także: Alior zapowiada długą przerwę w dostępie do usług

Kolejną nowością będą dodatkowe funkcje w historii transakcji. Klient znajdzie w niej m.in. informację o powodzie odrzucenia transakcji, pojawią się także przyciski przekierowujące bezpośrednio do niektórych opcji. Z kolei w aplikacji mobilnej pojawi się funkcja wykonania przelewu walutowego do kwoty 10 tys. zł. Instytucja informuje też o uproszczeniu wypełniania danych do przelewów podatkowych. Klient otrzyma do tego celu łatwiejszą formatkę.

Przeczytajcie także: Blik podał wyniki za III kw. 2020 roku

Jeżeli chodzi o bankowość elektroniczną, to klejne nowości wprowadzone ostatnio przez Santandera. Niedawno bank poinformował o rozszerzeniu listy instytucji, których klienci mogą dodawać rachunki do agregatora kont dostępnego w serwisie Santandera. Od teraz jest już tam osiem banków. Do Aliora, BNP Paribas, ING, Millennium, Pekao, PKO BP i T-Mobile Usług Bankowych dołączył właśnie mBank. Santander umożliwia też posiadaczom rachunków w wyżej wymienionych instytucjach inicjowanie przelewów za pomocą własnego serwisu transakcyjnego.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies