Partnerzy główni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Płatności w mediach społecznościowych będą łatwiejsze. Tap2pay.me właśnie uzyskało wpis do rejestru KNF

Tap2pay.me to firma, która zadebiutowała w Estonii, a dziś szuka szefa sprzedaży na polskim rynku

W prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestrze małych instytucji płatniczych pojawiła się nowa spółka: Global Payments Provider z siedzibą w Białymstoku. To firma założona przez dwoje Białorusinów, którzy rozwijają narzędzie Tap2pay.me funkcjonujące już od kilku lat na rynku estońskim.

Przeczytajcie także: Wybierzcie najciekawszą usługę płatniczą Cashless Pay 2020

Tap2Pay.me jest platformą do przyjmowania płatności online na stronach internetowych, w portalach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram), czatbotach czy komunikatorach internetowych (Messenger, Telegram, Whatsapp, WeChat). Dzięki niej klient może płacić za produkty i usługi dostarczane przez firmę korzystającą z Tap2pay bezpośrednio w komunikatorze czy portalu społecznościowym. Płaci się za pomocą kilku kliknięć, bez przekierowywania na strony internetowe firm trzecich.

Fintech współpracuje z Visą, która doceniła jego rozwiązanie w ramach programu akceleracyjnego dla startupów Visa’s Everywhere Initiative w Rosji.

Przeczytajcie także: TransferGo przyspiesza przelewy P2P

Tap2pay ma swoje biura w Tallinie i Mińsku oraz w Delaware w Stanach Zjednoczonych. Na stronie fintechu można znaleźć informację, że obecnie rekrutuje w Warszawie na stanowisko Sales Guru of Poland. Wygląda więc na to, że firma zamierza zintensyfikować swoje działania w Polsce, a uzyskanie wpisu do rejestru małych instytucji płatniczych zapewne jest jednym z kroków do realizacji tego celu.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies